ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Мастерские / Рига / Центр
Īpašnieks pārdod telpas 142kvm Rīgas centrā. Ērta piebraukšana pagalmā.
Var izmantot kā noliktavu, darbnīcu, utt.
Pieejama 3 fāžu elektrība, Uzstādīta signalizācija, malkas katls.
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Закю 8
Площадь: 142 м²
Телефон: (+371)29-41-***
Место:Рига
Мастерские,  Рига Центр, цена 58 000 €, Фото
Мастерские,  Рига Центр, цена 58 000 €, Фото
Мастерские,  Рига Центр, цена 58 000 €, Фото
Цена: 58 000 € (408.45 €/м²) Дата: 22.04.2026 15:36