ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Мастерские / Рижский район / Адажский округ
Iznomā darbnīcu / noliktavu apsargātā teritorijā. Telpās 3 fāzu elektrība. Iekšējie elektrības tīkli un apgaismojums tiks ievilkti pēc nomnieka vajadzībām. Ēkai jauns jumts, dobo paneļu griesti. Griestu augstums 2.9m līdz teritorijai un teritorijā asfaltēti pievadceļi. Esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā.
Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Адажский округ
Посёлок: Iļķene
Улица: Iļķenes 1
Площадь: 80 м²
Телефон: (+371)29-77-***
Место:Рижский р-он
Мастерские,  Рижский район Адажский округ, цена 180 €/мес., Фото
Цена: 180 €/мес. (2.25 €/м²) Дата: 13.05.2026 12:36