ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Мастерские / Резекне и р-он / Стружанская вол.
Pārdodu darbnīcu ar platību 480 m2. Aprīkota ar visu nepieciešamo auto servisam. Divi autopacelāji, divas bedres, riepu montāžas un balansēšanas iekārtas, jaudīgs kompresors. Daudz dažādu instrumentu. Daļa garāžas ir apkurināma. Ir ūdens pieslēgums, kanalizācija. Teritorija nožogota, uzstādīta videonovērošana. Piebraucamais ceļš un pagalms asfaltēts.
Город, район: Резекне и р-он
Город/волость: Стружанская вол.
Посёлок: Strūžāni
Улица: Autogarāža1
Площадь: 480 м²
Кадастровый номер: 78940020199001
Телефон: (+371)28-99-***
Место:Резекне и р-он
Мастерские,  Резекне и р-он Стружанская вол., цена 59 500 €, Фото
Цена: 59 500 € (123.96 €/м²) Дата: 04.05.2026 22:23