ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Мастерские / Кулдига и р-он / Кулдига
Izīrējam telpas ar paceļamajiem vērtiem - garāžai, darbnīcai vai citai uzņēmējdarbībai. Plānojumu skat. foto. , telpu grupā ietilpst vairākas telpas un vannas istaba. Ēka un teritorija ir sakopta, tiek apsargāta, telpas ir ļoti labā stāvoklī.
Город, район: Кулдига и р-он
Город/волость: Кулдига
Улица: Vakara iela 5
Площадь: 103 м²
Телефон: (+371)26-33-***
Место:Кулдига и р-он
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Мастерские,  Кулдига и р-он Кулдига, цена 395 €/мес., Фото
Цена: 395 €/мес. (3.83 €/м²) Дата: 11.05.2026 18:02