ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Золитуде
Īpašnieks iznomā noliktavas telpas Piņķos, Rūpnieku ielā 8.
Platība: 360 m².
Grīdas segums: betons.
Griestu augstums: 6, 05 – 7, 50 m.
Vārti: izmērs 4, 70 x 4, 80 m.
Aprīkojums: sprinkleru sistēma, signalizācija.
Apkure, elektrība, ūdens, kanalizācija.
Teritorija asfaltēta un iežogota.
Ērta piekļuve un atrašanās vieta.
Telpas atrodas viegli piebraucamā vietā piegādes autotransportam, ar labu savienojamību ar galvenajiem ceļiem:
A10 un A5 šosejas: mazāk nekā 2 km attālumā.
Rīgas centrs: 15 km attālumā.
Sabiedriskais transports: 600 m attālumā (4. un 32. autobuss).
Papildus pieejamas mūsdienīgas un kvalitatīvas biroja telpas.
Город, район: Рига
Город/волость: Золитуде
Улица: Улманя Г. 200
Площадь: 360 м²
Телефон: (+371)27-87-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Золитуде, цена 1 370 €/мес., Фото
Цена: 1 370 €/мес. (3.81 €/м²) Дата: 27.04.2026 14:36