ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Зиепниеккалнс
Noliktavas telpas mantu glabāšanai. Ērti var uzglabāt laivas, velosipēdus, riepas, motociklus, instrumentus, diskus, slēpes, mēbeles, būvmateriālus, nesezonas preces. Visu, kas jums aizņem lieko vietu jūsu mājoklī.
Piekļuve noliktavai 24/7
Augstums : 2.7 m
Город, район: Рига
Город/волость: Зиепниеккалнс
Улица: Ритаусмас 2
Площадь: 7 м²
Телефон: (+371)27-87-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Зиепниеккалнс, цена 45 €/мес., Фото
Цена: 45 €/мес. (6.43 €/м²) Дата: 05.05.2026 14:34