ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Тейка
Īpašnieks pārdod pagrabstāva telpas jaunajā projektā Gatves Lofti. Pirkuma maksā ir iekļauts Pvn.

Telpās ir ievilkti apkures, elektrības un ventilācijas pievadi. Tām ir paredzēts uzstādīt individuālos apkures un elektrības skaitītājus.

Ēkas pagrabs oriģināli tika būvēts kā bumbu patvertne. Pārsegums starp 1.stāvu un pagrabstāvu sasniedz 2.30m.

Visas telpas un dzīvokļi ir sadalīti atsevišķos īpašumos un katram ir sava zemesgrāmata.
Город, район: Рига
Город/волость: Тейка
Улица: Бривибас гатве 201
Площадь: 15.30 м²
Телефон: (+371)29-27-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Тейка, цена 9 000 €, Фото
Цена: 9 000 € (588.24 €/м²) Дата: 07.04.2026 16:55