ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Саркандаугава
No īpašnieka, bez starpniekiem. Izīrē jūras konteineru (20.fut) mantas uzglabāšanai. Pilsētas centrā, diennakts apsardze, videonovērošana, iebraukšana un izbraukšana teritorijā ar caurlaidēm, laba infrastruktūra, asfalta ceļš.
Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim Jūsu īpašuma iekraušanu un izkraušanu. Pieejams autokrāvējs. Piekļuve objektam 24 stundas diennaktī.
Lūgums zvanīt
Город, район: Рига
Город/волость: Саркандаугава
Улица: Илзенес 2
Площадь: 20 м²
Кадастровый номер: 0100 100 100
Телефон: (+371)29-72-***
Телефон: (+371)28-72-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Саркандаугава, цена 70 €/мес., Фото
Цена: 70 €/мес. (3.50 €/м²) Дата: 13.05.2026 09:37