ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Иманта
Tiek iznomāta 2546 m2 noliktavas/ražošanas telpa Imantā.
Objektam ērta piekļuve gan ar privāto, gan ar sabiedrisko transportu. Tuvākā autobusa pietura ir Mellužu iela, kurā kursē 13, 36, 56 autobuss.
Rīgas centrs 15 min brauciena attālumā.

-Izmantojamais griestu augstums: 6.15 m
-Kolonnu solis 6 x 6 metri
-Betona rampa, paceļamie vārti, ērta piebraukšana fūrēm
-Video novērošana teritorijā, apsargāta teritorija
-Autonoma gāzes apkures sistēma
-Piekļuve 24/7
Город, район: Рига
Город/волость: Иманта
Улица: Меллужу 17
Площадь: 2546 м²
Телефон: (+371)60-00-***
Телефон: (+371)27-05-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Иманта, цена 9 547 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Иманта, цена 9 547 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Иманта, цена 9 547 €/мес., Фото
Склады и хранилища,  Рига Иманта, цена 9 547 €/мес., Фото
Цена: 9 547 €/мес. (3.75 €/м²) Дата: 30.04.2026 09:32