ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рига / Центр
Īpašnieks pārdod pagraba telpas, reģistrētas Zemesgrāmatā, zeme īpašumā.

Trīs atsevišķas telpas.
Kopējā platība 26, 4 m2

Trīs atsevišķas telpas (6, 2 m2, 6, 8 m2, 13, 4 m2), atrodas blakus viena otrai, katrai telpai sava atsevišķa ieeja.

Visas zem viena kadastra numura un atsevišķi viss TELPU GRUPAS KADASTRĀLĀS UZMĒRĪŠANAS LIETĀ

Telpas ēkas pagrabstāvā Rīgas centrā – ieeja mājā no Dzirnavu ielas. Ēka renovēta, visas inženiertehniskas komunikācijas pilnībā jaunas. Blakus galleria "Rīga".

Telpas sausas
Ieeja ar kodu
Dūmu detektors
Dienas gaismas lampa katrā telpā.

Telpas nav iznomātas.
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Бривибас 46
Площадь: 26.40 м²
Кадастровый номер: 01009282092
Телефон: (+371)27-06-***
Место:Рига
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Склады и хранилища,  Рига Центр, цена 27 500 €, Фото
Цена: 27 500 € (1 041.67 €/м²) Дата: 29.04.2026 23:56