ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Рижский район / Ропажский округ
Pārdošanā komerc objekts īstajā stadijā, lai funkcionēšanu pielāgotu pēc nepieciešamības. Industriālā zona.
Piemērots nelielai ražotnei, arī kā dienesta telpas uzņēmuma darbiniekiem. Teritorija nodrošina paplašināšanās perspektīvas. Komunikācijas. Zemes platība 7100 m2 - regulāras formas.
Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Ропажский округ
Посёлок: Silakrogs
Улица: Meža iela
Площадь: 190 м²
Телефон: (+371)29-62-***
Место:Рижский р-он
Склады и хранилища,  Рижский район Ропажский округ, цена 130 000 €, Фото
Цена: 130 000 € (684.21 €/м²) Дата: 08.05.2026 14:26