ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Елгава и р-он / Елгава
Jelgavas centrā apsargātā teritorijā pieejamas 166 m2 noliktavas telpas. Telpās piekļuve 24/7, transporta piekļuve darba dienās darba laikā. Pieejamas no 6 maija.
Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Krišjāņa Barona iela 40
Площадь: 166 м²
Телефон: (+371)27-80-***
Место:Елгава и р-он
Склады и хранилища,  Елгава и р-он Елгава, цена 301 €/мес., Фото
Цена: 301 €/мес. (1.81 €/м²) Дата: 28.04.2026 10:44