ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Склады и хранилища / Екабпилс и р-он / Екабпилс
Izīrē noliktavas telpas stratēģiski izdevīgā vietā Jēkabpilī.

Piedāvājumā telpas ar kopējo platību 202 m², kas piemērotas noliktavai, darbnīcai vai vieglai ražošanai.
Ēka atrodas pie nozīmīgām satiksmes maģistrālēm – Rīga–Rēzekne–Maskava un Rīga–Daugavpils –, kā arī netālu no dzelzceļa līnijām, kas nodrošina ērtu loģistiku.

ĪPAŠUMA PRIEKŠROCĪBAS:
Ērti piebraucams ceļš
Automātiskie vārti / iebrauktuve kravas auto
Asfaltēta teritorija
Pieejama elektrība, apgaismojums
Sakopta vide un zema komunālo izmaksu slodze
Pieejama ilgtermiņa īrei
Plašāka informācija un apskates iespējas – sazinieties, izmantojot sludinājumā norādīto kontaktinformāciju.
Город, район: Екабпилс и р-он
Город/волость: Екабпилс
Улица: Zīlānu iela 44A
Площадь: 202 м²
Телефон: (+371)26-59-***
Место:Екабпилс и р-он
Склады и хранилища,  Екабпилс и р-он Екабпилс, цена 300 €/мес., Фото
Цена: 300 €/мес. (1.49 €/м²) Дата: 05.05.2026 12:36