ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Рига / Тейка
Īpašnieks iznomā gaišas un plašas telpas (73, 2 m2) tirdzniecībai vai citai komercdarbībai. Telpas atrodas aktīvā dzīvojamā rajonā Teikā (blakus atrodas 64. visusskolas sākumskola, dzīvojamo māju kompleksi "Raunas rezidences", "Ābeļziedu terases"), Raunas ielā piecstāvu dzīvojamās mājas 1. stāvā. Telpām ir 2 atsevišķas ieejas, 2 telpas komercdarbībai un 1 palīgtelpa, 2 tualetes. Telpām ir atsevišķs (ar savu skaitītāju) elektrības pieslēgums, kā arī tehniskā apsardze. Piedāvājam samazinātu nomas maksu 2026./2027. apkures sezonā 50% (200 eur) apmērā.
Ir iespēja blakus novietot auto.
Город, район: Рига
Город/волость: Тейка
Улица: Раунас 50
Площадь: 73 м²
Телефон: (+371)29-45-***
Телефон: (+371)26-85-***
Место:Рига
Магазины,  Рига Тейка, цена 400 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Тейка, цена 400 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Тейка, цена 400 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Тейка, цена 400 €/мес., Фото
Цена: 400 €/мес. (5.48 €/м²) Дата: 14.05.2026 14:18