ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Рига / Центр
Iznomā telpas pēc kosmētiskā remonta, ideāli piemērotas salonam, veikalam , Kafejnīcam, virtuve ēdienu līdzņemšanai (ir pieplūdes un nosūces ventilācija ), vai citam komercdarbības veidam.

Atrašanās vieta: Rīga, Tērbatas un Artilērijas ielu stūris
1. stāvs 22.2 m²
Renovēts pagraba stāvs 84 m²

Telpām ir vitrīnas logi, laba redzamība un ērta atrašanās vieta uz Terbatas ielu stūra.

Commercial premises for rent after cosmetic renovation, ideal for a pharmacy, beauty salon, retail shop, Café, takeaway kitchen (supply and exhaust ventilation available), or other business.

Location: Riga, corner of Tērbatas Street and Artilērijas Street
Ground floor 22.2 m²
Renovated basement floor 84 m² (supply and exhaust ventilation available)
The premises feature large display windows and a highly visible Tērbatas Street.

Сдаётся помещение после косметического ремонта, идеально подходящее для аптеки, салона, Кафе- магазина , кухни на вынос ( есть приточная и вытяжная вентиляция) или другого вида бизнеса.

Расположение: Рига, угол улиц Тербатас и Артиллерияс
1-й этаж 22.2 м²
Отремонтированный подвальный этаж 84 м2

Помещение имеет витринные окна, хорошую видимость и удобное расположение на улицеТербатас
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Тербатас 80
Площадь: 66 м²
Телефон: (+371)29-63-***
Место:Рига
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 485 €/мес., Фото
Цена: 485 €/мес. (7.35 €/м²) Дата: 22.04.2026 10:42