|
||||||||||||||||
Pārdod komerctelpas Brīvības ielā 19, Rīgas centrā.
Pieejamā platība: 672, 1 m2; 1.stāvs, pagrabstāvs; 2017. gadā tika veikta telpu restaurācija; Lielas vitrīnas; Ieeja no ēkas fasādes; Atpazīstama atrašanās vieta, tieši pie Brīvības pieminekļa, blakus Bastejkalna, Esplanādes un Vērmanes parkiem. Sabiedriskā transporta pietura pie ēkas, labas transporta un gājēju plūsma. Pārdošanas cena: 1 900 000 EUR (2827 EUR/m2) Commercial premises for sale at 19 Brivibas street. Available area: 672, 1 m2; 1st floor, basement; In 2017, the premises were restored; Large showcases; Entrance from the building facade; Recognizable location, right next to the Freedom Monument, next to Bastejkalns, Esplanade and Vermanes parks. Public transport stop at the building, good transport and pedestrian flow. Selling price: 1 900 000 EUR (2827 EUR/m2) Продается коммерческое помещение на улице Бривибас 19, в центре Риги. Доступная площадь: 672, 1 м2; 1 этаж, подвал; В 2017 году была проведена реставрация помещений; Большие витрины; Вход с фасада здания; Узнаваемое место рядом с памятником Свободы, рядом с парками Бастейкалнс, Эспланада и Верманес. Остановка общественного транспорта у здания, хороший транспортный и пешеходный поток. Цена продажи: 1 900 000 EUR (2827 EUR/м2)
Цена: 1 900 000 € (2 827.38 €/м²)
Дата: 15.04.2026 10:13
|
||||||||||||||||
|