ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Рига / Центр
Telpas tirdzniecībai, var arī aptieku - ir kods.
Ir panduss.
Fasādes māja, renovēta māja, ieeja no ielas, logi vērsti uz ielas pusi, halle, palīgtelpa, augstie griesti, centrālā apkure, boilers karstajam ūdenim, tualete, caurstaigājamas izolētas telpas, ārējās aizsargžalūzijas, signalizācija, dūmu detektors, atbrīvots, slēdzot nomas līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo nomas mēnesi, kā arī jāiemaksā drošības depozīts, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša nomas maksas.
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Лабораторияс 11
Площадь: 71 м²
Телефон: (+371)27-06-***
Место:Рига
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 350 €/мес., Фото
Цена: 350 €/мес. (4.93 €/м²) Дата: 11.05.2026 23:23