ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Рига / Центр
Vēlos pārdot komerctelpas Tērbatas ielā .Šobrīd tur atrodas èdināšanas uzņēmums un iespēja pagarināt nomu .Iespēja arī pārveidot par veikalu .Laba lokācija 6 Skatlogi , iespèja Tērbatas ielas abās pusēs novietot automašīnas .Iespēja arī izīrēt sazinamies un vienosimies .
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Тербатас 101
Площадь: 191 м²
Телефон: (+371)27-88-***
Место:Рига
Магазины,  Рига Центр, цена 340 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 340 000 €, Фото
Магазины,  Рига Центр, цена 340 000 €, Фото
Цена: 340 000 € (1 780.10 €/м²) Дата: 15.05.2026 15:17