ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Лудза и р-он / Лудза
Izīrē komerctelpas Ludzas centrā.

Gaišas un plašas telpas komercdarbībai pašā pilsētas centrā. Telpas atrodas 2. stāvā, platība 62 m² (iespējams palielināt)
Telpas ir piemērotas birojam, salonam, pakalpojumu sniegšanai vai citiem komercdarbības mērķiem.
Ir iespējama telpu pārplānošana atbilstoši jūsu vajadzībām.

Galvenās priekšrocības:
Laba atrašanās vieta, blakus veikaliem "Forevers" un "Maxima" (gājēju plūsma).
Uzstādīts gaisa kondicionieris, PVC logi.
Bezmaksas autostāvvieta
Ir arī ieeja no pagalma

Izmaksas: 1.80 EUR/m² + komunālie maksājumi.
Город, район: Лудза и р-он
Город/волость: Лудза
Улица: Latgales 124b
Площадь: 62 м²
Телефон: (+371)24-24-***
Телефон: (+371)26-79-***
Место:Лудза и р-он
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Магазины,  Лудза и р-он Лудза, цена 115 €/мес., Фото
Цена: 115 €/мес. (1.85 €/м²) Дата: 27.04.2026 11:08