ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Магазины / Цесис и р-он / Цесис
Pārdod komercīpašumu 0.17 ha platībā Cēsīs, Lenču ielā. Plašas iespējas īpašuma attīstībai ērtā atrašanās vietā.

Iespējamais īpašuma pielietojums –

- Veikals;
- Birojs, kabineti vai telpas semināriem;
- u. c. veida pakalpojumi;

Kopējā telpu platība – 462.2 kv. m (telpu plānojumu skatīt mājaslapā). Ēkā centrālā gāzes apkure. Lieliska investīciju iespēja Cēsīs.

Ēka atrodas daudzveidīgu uzņēmumu vidē. Tuvākajā apkārtnē – dažādu veidu uzņēmumi, sabiedriskā transporta pieturas, dzīvojamais rajons, veikals.

Lai apskatītu īpašumu, zvaniet uz norādīto tālruni.
Город, район: Цесис и р-он
Город/волость: Цесис
Улица: Lenču 19
Площадь: 462 м²
Телефон: (+371)29-49-***
Место:Цесис и р-он
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Магазины,  Цесис и р-он Цесис, цена 220 000 €, Фото
Цена: 220 000 € (476.19 €/м²) Дата: 17.04.2026 12:56