ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Салоны / Рига / Тейка
Iznomā telpas frizētavai, salonam, kosmetoloģijai vai tml. uzņēmējdarbības vajadzībām biznesa centrā „Brīvības 224”, pretī t/c "Teika Plaza". 5 min attālumā no Rīgas centra.

TELPĀS ir iespēja uzstadīt izlietni un iekārtot virtuves zonu, iekštelpās ir dušas kabīne. Telpas ir labā tehniska un vizuālā stāvoklī. Pieejamas visas komunikācijas.

Jūsu ērtībām:
- Plaša autostāvvieta 320 automašīnām Biznesa centrā "BRĪVĪBAS 224" teritorijā;
- Ekonomiska gāzes apkure;
- Aktīva gājēju plūsma;
- Ērta un ātra nokļūšana ar privāto transportu, labi nodrošināta sabiedriskā transporta kustība;
- Attīstīta infrastruktūra, Biznesa centra „Brīvības 224” teritorijā un tās apkārtnē - kafejnīcas, restorāni, t/c "Teika Plaza", "Domina", LMT ofisa ēka, banku filiāles, apdrošināšanas kompānijas, ceļojumu aģentūras, servisa centri un citas iestādes.

Papildus maksājumi: apsaimniekošanas maksa un komunālie maksājumi.
Город, район: Рига
Город/волость: Тейка
Улица: Земгала гатве 71a
Площадь: 45 м²
Телефон: (+371)29-33-***
Место:Рига
Салоны,  Рига Тейка, цена 265 €/мес., Фото
Салоны,  Рига Тейка, цена 265 €/мес., Фото
Салоны,  Рига Тейка, цена 265 €/мес., Фото
Салоны,  Рига Тейка, цена 265 €/мес., Фото
Салоны,  Рига Тейка, цена 265 €/мес., Фото
Цена: 265 €/мес. (5.89 €/м²) Дата: 18.05.2026 11:00