ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Салоны / Рижский район / Саласпилс
Īpašnieks iznomā telpas labā stāvoklī, atrodas biznesa centra 2.stāvā.
Telpas atrodas pašā Salaspils centrā.
Var tikt izmantotas arī citiem mērķiem (salonam, veikalam, ofisam utt. )
Telpā ir visas komunikācijas (aukstais un karstais ūdens, elektrība, internets).
Bezmaksas autostāvvietas ēkas fasādes daļā.
Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Саласпилс
Улица: Skolas 10
Площадь: 18.60 м²
Телефон: (+371)26-32-***
Телефон: (+371)26-62-***
Место:Рижский р-он
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Салоны,  Рижский район Саласпилс, цена 140 €/мес., Фото
Цена: 140 €/мес. (7.53 €/м²) Дата: 11.05.2026 10:06