ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Салоны / Мадона и р-он / Мадона
Izīrē pilnībā aprīkotu frizētavas telpu Madonā, Saules ielā 27 :
5 darba vietas;
1 darba vieta 200. EUR PLUS PVN.
2 izlietnes matu mazgāšanai
vakuuma matu savācējs;
darbinieku atpūtas telpa;
klientu uzgaidīšanas zona;
administratora darba vieta;
mūzikas centrs;
kondicionieris.
Pieejama ērta stāvvieta .
Papildus pie īres maksas nāk klāt komunālie maksājumi (elektrība, ūdens, apkure, apsardze).
Telpu apskate ir iespējama jebkurā brīdī, arī pēc darba un brīvdienās.
Город, район: Мадона и р-он
Город/волость: Мадона
Улица: Saules iela 27
Площадь: 100 м²
Телефон: (+371)29-40-***
Место:Мадона и р-он
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Салоны,  Мадона и р-он Мадона, цена 242 €/мес., Фото
Цена: 242 €/мес. (2.42 €/м²) Дата: 10.05.2026 02:23