ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Салоны / Бауска и р-он / Бауска
Izīrē telpas Bauskas centrā.
Telpas dalāmas vai savienojamas
Iespējams iekārtot pēc Jūsu velmēm
Bezmaksas autostāvvieta.
Telpas var izmantot kā skaistumkopšanas salonu.
Город, район: Бауска и р-он
Город/волость: Бауска
Улица: Slimnīcas 9
Площадь: 22 м²
Телефон: (+371)22-17-***
Телефон: (+371)26-28-***
Место:Бауска и р-он
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Салоны,  Бауска и р-он Бауска, цена 180 €/мес., Фото
Цена: 180 €/мес. (8.18 €/м²) Дата: 13.05.2026 09:51