ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Рестораны, кафе, столовые / Валмиера и р-он / Валмиера
Īpašnieks iznomā kafejnīcas telpas tuvu Valmieras centram ar vajadzīgajām iekārtām un inventāru darbam. Pieejama vasaras terase 90m2 un preču noliktava. Ērta piebraukšana ar stāvlaukumu klientiem.
Papildu maksājumi - komunālie pēc skaitītajiem.

Vairāk informācija zvanot
Город, район: Валмиера и р-он
Город/волость: Валмиера
Улица: Miera iela 3a
Площадь: 196 м²
Телефон: (+371)26-56-***
Место:Валмиера и р-он
Рестораны, кафе, столовые,  Валмиера и р-он Валмиера, цена 2 000 €/мес., Фото
Цена: 2 000 €/мес. (10.20 €/м²) Дата: 07.05.2026 12:35