ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Рестораны, кафе, столовые / Рига / Пурвциемс
Tiek pārdota ēkas daļa ar zemi. Telpas ar atsevišķu ieeju, agrāk izmantotas kā kafejnīca. Ir āra terase un autostāvvieta.
Город, район: Рига
Город/волость: Пурвциемс
Улица: Мадонас 17
Площадь: 51 м²
Телефон: (+371)22-06-***
Место:Рига
Рестораны, кафе, столовые,  Рига Пурвциемс, цена 66 000 €, Фото
Цена: 66 000 € (1 294.12 €/м²) Дата: 01.05.2026 12:58