ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Производственные помещения / Резекне и р-он / Резекне
Īpašums ar augstu attīstības potenciālu Ilzeskalna centrā.
Stabili pamati – iespējama 2. stāva izbūve, palielinot ēkas platību un vērtību.
Pieejama apkures sistēma (katls + radiatori).
Ēkai ir komunikācijas.
Plašas telpas piemērotas biznesam, noliktavai, servisam, ražošanai vai dzīvošanai.
Liels pagrabs.
Nepieciešams kosmētiskais remonts.
Asfaltēts ceļš līdz Rēzeknei, laba piekļuve visu gadu
Город, район: Резекне и р-он
Город/волость: Резекне
Улица: Kalna iela 1
Площадь: 465 м²
Телефон: (+371)22-30-***
Место:Резекне и р-он
Производственные помещения,  Резекне и р-он Резекне, цена 42 500 €, Фото
Цена: 42 500 € (91.40 €/м²) Дата: 28.04.2026 21:23