ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Производственные помещения / Лиепая и р-он / Гробиня
Iznomā ražošanas / noliktavas telpas Grobiņā, Bārtas ielā 15 ar labu piebraukšanu kravas transportam un izdevīgu ģeogrāfisko izvietojumu netālu no Liepājas.

Kopējā platība: 530 m²
Iespējams nomāt arī daļu telpas.

Aprīkojums un priekšrocības

3 tonnu telferis kravu celšanai

3 fāžu elektrība (380V)

paceļamie vārti – augstums 5 m,

noliktavai vai citai ražošanai

Platība: līdz 530 m² (iespējams nomāt arī mazāku daļu, cena pēc vienošanās)
Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Гробиня
Улица: Bārtas iela 15
Площадь: 530 м²
Телефон: (+371)29-24-***
Место:Лиепая и р-он
Производственные помещения,  Лиепая и р-он Гробиня, цена 1 245 €/мес., Фото
Цена: 1 245 €/мес. (2.35 €/м²) Дата: 23.04.2026 22:03