ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Производственные помещения / Елгава и р-он / Елгава
4. Stāvu ražošanas ēka ar kopējo plātību 14 000 m2. Iespēja nomāt stāvu vai to daļu. Iznomātājs saremontēs un sagatavos telpas nomnieku vajadzībām. Ēkā ir vairāki kravas lifti, ērta transporta piekļuve un stāvvietas.

Ja ir jautājumi droši sazinaties.
Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Krišjāņa Barona iela 40
Площадь: 2000 м²
Телефон: (+371)27-80-***
Место:Елгава и р-он
Производственные помещения,  Елгава и р-он Елгава, цена 2 400 €/мес., Фото
Цена: 2 400 €/мес. (1.20 €/м²) Дата: 20.04.2026 15:55