ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Производственные помещения / Цесис и р-он / Лигатне
Izīrējam ilgtermiņā telpas ražošanai vai materiālu uzglabāšanai. Ir iespēja arī pusi no angāra izīrēt. Vārti 5 m platumā un 4 m augstumā. Angārs aprīkots ar telferi. Ja nepieciešams ir iespēja papildus izīrēt arī dažādas kokapstrādes iekārtas tur uz vietas.
Blakus ir asfaltēts laukums un iespēja papildus izīrēt ārā laukumu materiālu uzglabāšanai.
Город, район: Цесис и р-он
Город/волость: Лигатне
Улица: Pīlādži 2
Площадь: 522 м²
Телефон: (+371)29-42-***
Место:Цесис и р-он
Производственные помещения,  Цесис и р-он Лигатне, цена 1 100 €/мес., Фото
Цена: 1 100 €/мес. (2.11 €/м²) Дата: 08.05.2026 16:43