ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Хозпостройки / Тукумс и р-он / Земитская вол.
Pārdod zemi ar ēkām. Zemes platība 1.9 ha. Viena ēka 620 m2 izmantojamā stāvoklī. Ir sūkņu māja, blakus afaltēts ceļs. Sīkāk info pa tel.
Город, район: Тукумс и р-он
Город/волость: Земитская вол.
Посёлок: Zemīte
Улица: Ošlejas
Площадь: 1.90 м²
Кадастровый номер: 90940020048
Телефон: (+371)26-66-***
Место:Тукумс и р-он
Хозпостройки,  Тукумс и р-он Земитская вол., цена 19 900 €, Фото
Цена: 19 900 € (10 473.68 €/м²) Дата: 12.04.2026 11:13