ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Хозпостройки / Тукумс и р-он / Пурская вол.
Pārdodu īpašumu pašā Pūres centrā. Saimniecības ēka, būvēta ar gāzbetonu, betona grīda, skurstenis, ūden, ar skaitītāju, kanalizācijas aka. Ēka 6.5 6.5 2.30 Koka otrais stāvs 56 kv. m. Blakus koka ēka 49kv. m. Kopējā platība 0.3496 ha. 5m atālumā atrodās dārzs, 0, 07ha ar būdu, 10 kv. m. Kadastra apzīmējums
90740080205
Город, район: Тукумс и р-он
Город/волость: Пурская вол.
Посёлок: Pūre
Улица: Jasmīni 4
Площадь: 3496 м²
Кадастровый номер: 90740080269
Телефон: (+371)29-12-***
Место:Тукумс и р-он
Хозпостройки,  Тукумс и р-он Пурская вол., цена 4 600 €, Фото
Цена: 4 600 € (1.32 €/м²) Дата: 16.05.2026 17:04