ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Хозпостройки / Екабпилс и р-он / Екабпилс
Cena ar Pvn. Pardodam dzelzsbetona pagrabi. Krājumu glabāšanai gatavi montāžai. Izgatavoti no C25W8 šķiedrbetona ar hidroizolācijas pārklājumu. Iztur grunts spiedienu, smaguma slodzi un laika apstākļus bez deformācijām. Konstrukcija kalpo vairāk nekā 50 gadus bez kapitālremonta. Stabils mikroklimats, temperatūra +4C. +8C visu gadu bez papildu apsildes vai dzesēšanas. Minimāla apkope, hidroizolācija nodrošina ilgstošu aizsardzību nav jāuztraucas par mitrumu.
Город, район: Екабпилс и р-он
Город/волость: Екабпилс
Улица: Darzu iela 7
Площадь: 7.50 м²
Телефон: (+371)25-73-***
Место:Екабпилс и р-он
Хозпостройки,  Екабпилс и р-он Екабпилс, цена 5 203 €, Фото
Хозпостройки,  Екабпилс и р-он Екабпилс, цена 5 203 €, Фото
Хозпостройки,  Екабпилс и р-он Екабпилс, цена 5 203 €, Фото
Цена: 5 203 € (693.73 €/м²) Дата: 23.04.2026 10:19