ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Рига / р-он ул. Латгалес
Pvc angārs 10x15 m. , dubulta arka.
-Izmērs: 10×15, 25×5, 2 m
-Platība: 152, 50 m2
-Augstums: 520 cm
-Sienu augstums: 320 cm
-Durvju izmērs: 3, 66×3, 66 cm
-Rāmis: dubultais cinkotais tērauda cauruļu rāmis
-Rāmja caurule: D48x1, 5 mm
-Arku attālums: 305 cm
-Materiāla blīvums: 900 g/m2
-Sniega slodze: 80-100 kg/m2
-Vēja izturība: <90 km/h
Pieejami arī citi izmēri.
SIA TEDS
Город, район: Рига
Город/волость: р-он ул. Латгалес
Улица: Даугавпилс 111
Площадь: 150 м²
Телефон: (+371)27-33-***
Телефон: (+371)29-38-***
Место:Рига
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Ангары,  Рига р-он ул. Латгалес, цена 6 120 €, Фото
Цена: 6 120 € (40.80 €/м²) Дата: 05.05.2026 16:46