ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Рига / Дарзциемс
Cena norādīta ar Pvn. Angārs ir uz vietas. Pārdodam jaunu divslīpu jumta Pvc angāru. Mūsu angāri projektēti speciāli priekš sniegotam klimatam. Tikai dubulta arka un 2.44m attālums starp aprkām.
Plautums 6, 1 m
Garums 12, 2 m
Augstums 4, 88 m
Attalums starp arkām 2, 44m
Platība 74, 42m²
PVC 750g/m²
Ar vinču uzrullējamo durvju izmērs (priekšā un aizmugurē) 3.66m x 3.66m
Sānsiena 3m
Город, район: Рига
Город/волость: Дарзциемс
Улица: Деглава 12
Площадь: 75 м²
Телефон: (+371)25-73-***
Место:Рига
Ангары,  Рига Дарзциемс, цена 4 840 €, Фото
Ангары,  Рига Дарзциемс, цена 4 840 €, Фото
Цена: 4 840 € (64.53 €/м²) Дата: 13.05.2026 10:50