ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Рига / Букулты
Platums 6, 1m x garums 18, 3m x augstums 3, 66m. Pvc angārs jauns, iepakojumā, atrodas noliktavā Rīgā. Nekādas priekšapmaksas vai avansa maksājumi nav nepieciešami, saņem preci uzreiz. Uz vietas pieejami vēl divi cita izmēra angāri. Zvani, vai raksti watsapā, e pastus nelasu.
Город, район: Рига
Город/волость: Букулты
Улица: Яунциема Г.
Площадь: 112 м²
Телефон: (+371)29-77-***
Место:Рига
Ангары,  Рига Букулты, цена 2 840 €, Фото
Ангары,  Рига Букулты, цена 2 840 €, Фото
Ангары,  Рига Букулты, цена 2 840 €, Фото
Цена: 2 840 € (25.36 €/м²) Дата: 18.04.2026 18:01