ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Рижский район / Другое
Pārdod Jaunu metāla angāru ar divām durvīm 11 x 7 m x4.5, Viss pilnā komplektācijā, pats var salikt DIY ( do your self ) populārs modelis Skandināvijā un asv

Modelis GV711
Izmērs: 7 x 11 x 4.5 m
Sienu augstums: 3.6 m
Jumts: divslīpju (vertikālais stils)
Konstrukcija: tērauda kvadrātcaurules (60x60x2.3 mm)
Sienu paneļi: krāsots gofrēts tērauds (0.35 mm)
Vārti: divi elektriskie ruļļveida vārti 3 x 3 m
Izturīga un praktiska konstrukcija, piemērota garāžai, noliktavai, darbnīcai vai lauksaimniecības tehnikas uzglabāšanai. cena ar pvn i
Город, район: Рижский р-он
Улица: Angāra 1
Площадь: 77 м²
Телефон: (+371)29-26-***
Место:Рижский р-он
Ангары,  Рижский район Другое, цена 11 500 €, Фото
Ангары,  Рижский район Другое, цена 11 500 €, Фото
Ангары,  Рижский район Другое, цена 11 500 €, Фото
Ангары,  Рижский район Другое, цена 11 500 €, Фото
Цена: 11 500 € (149.35 €/м²) Дата: 14.05.2026 21:54