ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Другой
Pvc angāri ir labākā izvēle noliktavu vai ražošanas zonu paplašināšanai, kā arī lieliski noder pasākumu organizēšanai.
Pateicoties savām tehniskajām īpašībām, PVC angāri ir viena no populārākajām izvēlēm, kur uzglabāt un novietot lauksaimniecības tehniku, novākto ražu, automašīnas, dažādus produktus, kā arī darbarīkus un pat kurināmo.
Esi ieinteresēts aprunāties ar mūsu projektu vadītāju?
Uzzini vairāk mūsu mājas lapā.
Cena norādīta bez montāžas.
Город/район: Latvija
Площадь: 300 м²
Телефон: (+371)26-17-***
Помещения,  Ангары Другой, цена 36 000 €, Фото
Помещения,  Ангары Другой, цена 36 000 €, Фото
Цена: 36 000 € (120 €/м²) Дата: 05.05.2026 09:20