ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Ангары / Лимбажи и р-он / Лимбажи
Pārdodam divus blakus esošus angārus, un papildus zemi, pēc vienošanās.
Iespējams iegādāties arī tikai vienu angāru, vai citas ēkas. Zvaniet
Город, район: Лимбажи и р-он
Город/волость: Лимбажи
Улица: P11
Площадь: 1260 м²
Телефон: (+371)27-77-***
Место:Лимбажи и р-он
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Ангары,  Лимбажи и р-он Лимбажи, цена 100 000 €, Фото
Цена: 100 000 € (79.37 €/м²) Дата: 02.04.2026 10:30