ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Чердаки / Рига / Центр
Saskaņots pārbūves projekts, izņemta būvatļauja.
Fasādes mājas 5. stāvā iegādei piedāvājam plašas bēniņu telpas, visa platība ir lietderīgā platība, kores augstums apmēram 5, 5 m. Ieeja bēniņos no divām parādes kāpņu telpām.
Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Иерочу 1
Площадь: 410 м²
Телефон: (+371)29-51-***
Место:Рига
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Чердаки,  Рига Центр, цена 120 000 €, Фото
Цена: 120 000 € (292.68 €/м²) Дата: 30.03.2026 21:51