ОБЪЯВЛЕНИЯ LV
Недвижимость / Помещения / Здания и комплексы / Рижский район / Саласпилс
Tiek piedāvāta 4 stāvu ēka plašām, pielāgojamām telpām dažāda veida uzņēmējdarbībai.
Ēkas kopējā platība ir 463m2 kurā ietilpst 3 virszemes stāvi un 1 pagrabstāvs.
1. stāvā ir vairākas mazas telpas/kabineti, sanmezgls un lodžija.
2. stāvā ir viena plaša, liela telpa un viena mazāka, 2 sanmezgli un liels balkons.
3. stāvā 2 telpas un sanmezgls.
Pagrabstāvā ierīkota pirts, baseins un atpūtas telpa, kuru iespējams izīrēt kā atpūtas vietu.
Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Саласпилс
Улица: Rīgas iela 1A
Площадь: 463 м²
Телефон: (+371)29-19-***
Место:Рижский р-он
Здания и комплексы,  Рижский район Саласпилс, цена 2 300 €/мес., Фото
Цена: 2 300 €/мес. (4.97 €/м²) Дата: 22.04.2026 22:02