SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Darbnīcas / Rīga / Ziepniekkalns
Светлое большое помещения. Можно
использовать как мастерскую. офис. склад.
охраняемая територия. второй этаж.
Pilsēta, rajons: Rīga
Pilsēta/pagasts: Ziepniekkalns
Iela: Rītausmas 4a
Platība: 113 m²
Tālrunis: (+371)27-88-***
Vieta:Rīga
Darbnīcas,  Rīga Ziepniekkalns, cena 290 €/mēn., Foto
Darbnīcas,  Rīga Ziepniekkalns, cena 290 €/mēn., Foto
Darbnīcas,  Rīga Ziepniekkalns, cena 290 €/mēn., Foto
Darbnīcas,  Rīga Ziepniekkalns, cena 290 €/mēn., Foto
Cena: 290 €/mēn. (2.57 €/m²) Datums: 06.05.2026 11:35