SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Noliktavas un glabātuves / Rīga / Sarkandaugava
Jauna, apkurināma noliktava Sarkandaugavā.

+ 1. stāvs;
+ Izmantojamais griestu augstums 8.8m.
+ Paceļamie vārti zemes līmēnī 3.5 x4.5m;
+ Gluda betona grīda- 7t/m2.
+ Regulējami siltā gaisa pūtēji (gāzes katls).
+ Slēgta, apsargājama teritorija.
+ Ērta piekļuve ar smago transportu.
+ Wc;

Новый отапливаемый склад в Саркандаугаве.

+ 1 этаж;
+ Полезная высота потолка 8, 8м.
+ Поднятые ворота на уровне земли 3, 5х4, 5м;
+ Ровный бетонный пол – 7т/м2.
+ Регулируемые вентиляторы теплого воздуха (газовый котел).
+ Закрытая, охраняемая территория.
+ Легкий доступ тяжелым транспортом.
+ туалет;
+ Возможность построить офисные помещения.
Pilsēta, rajons: Rīga
Pilsēta/pagasts: Sarkandaugava
Iela: Rāmuļu 29
Platība: 545 m²
Tālrunis: (+371)29-88-***
Vieta:Rīga
Noliktavas un glabātuves,  Rīga Sarkandaugava, cena 3 543 €/mēn., Foto
Cena: 3 543 €/mēn. (6.50 €/m²) Datums: 05.05.2026 15:18