SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Noliktavas un glabātuves / Rīga / Imanta
Jaunas noliktavas / biroja ēkas Kleistos, Rātsupītes ielā 9.

Iznomā divas blakus izvietotas ēkas.

+ Katra ēka sastāv no noliktavas telpām 922m² un biroja telpām, palīgtelpām un WC 32 m² platībā;
+ Griestu augstums līdz pārsegumam: no 5, 2 m līdz 6, 6 m;
+ Atsevišķa ieeja no stiklotas fasādes;
+ Katrai ēkai četri paceļamie vārti (4 × 4, 5 m);
+ Regulējama apkures sistēma – gaisa pūtēji (gāzes katls);
+ Plaša, asfaltēta teritorija;
+ Autostāvvieta;
+ 200 A elektrības pieslēgums, ar iespēju palielināt jaudu pēc nepieciešamības.

Papildu izmaksas:
Apsaimniekošanas maksa – 1 EUR/m²;
Nekustamā īpašuma nodoklis – 0, 29 EUR/m².

Новые складские / офисные здания в Клейстах, по адресу ул. Рātsupītes, 9.

Сдаются в аренду два рядом расположенных здания.

Каждое здание состоит из складских помещений площадью 922 м² и офисных помещений, вспомогательных комнат и санузлов площадью 32 м²;
Высота потолков до перекрытия: от 5, 2 м до 6, 6 м;
Отдельный вход с остеклённого фасада;
В каждом здании четыре подъемных воротa (4 × 4, 5 м);
Регулируемая система отопления – воздушные нагреватели (газовый котёл);
Просторная асфальтированная территория;
Парковка;
Электрическое подключение 200 А с возможностью увеличения мощности при необходимости.

Дополнительные расходы:
Плата за обслуживание – 1 EUR/м²;
Налог на недвижимость – 0, 29 EUR/м².
Pilsēta, rajons: Rīga
Pilsēta/pagasts: Imanta
Iela: Kleistu
Platība: 1914 m²
Tālrunis: (+371)29-88-***
Vieta:Rīga
Noliktavas un glabātuves,  Rīga Imanta, cena 10 527 €/mēn., Foto
Cena: 10 527 €/mēn. (5.50 €/m²) Datums: 14.05.2026 17:17