SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Veikali / Rīga / Centrs
Telpas nomai no īpašnieka Tērbatas ielā 6/8-.
Pirmos četrus mēnešus nomas maksa netiek piemērota.
Papildus informācija pielikumā.

Premises for lease from the owner on Terbatas street 6/8-3.
No rent will be charged for the first four months
Additional information attached.
Pilsēta, rajons: Rīga
Pilsēta/pagasts: centrs
Iela: Tērbatas 6/8-5
Platība: 152 m²
Tālrunis: (+371)28-31-***
Tālrunis: (+371)67-27-***
Vieta:Rīga
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Veikali,  Rīga Centrs, cena 4 000 €/mēn., Foto
Cena: 4 000 €/mēn. (26.32 €/m²) Datums: 27.04.2026 16:53