SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Veikali / Rēzekne un raj. / Rēzekne
Продаётся помещение. Сдано в аренду.
Pilsēta, rajons: Rēzekne un raj.
Pilsēta/pagasts: Rēzekne
Iela: Atbrivošanas 121
Platība: 37.80 m²
Tālrunis: (+371)29-35-***
Vieta:Rēzekne un raj.
Veikali,  Rēzekne un raj. Rēzekne, cena 35 000 €, Foto
Cena: 35 000 € (925.93 €/m²) Datums: 07.05.2026 17:11