SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Veikali / Jelgava un raj. / Jelgava
Pārdodas tirdzniecības telpas daudzdzīvokļu ēkas pirmajā stāvā.
Piemērotas veikalam, kafeinīcai, salonam un cita veida komercdarbībai.
Telpas sastāv no 34, 3 kv. m tirdzniecības zāles un vairākām palīgtelpām.
Komunālie maksājumi 95, -euro mēnesī (apsaimniekotājs JNĪP ).
Apkure ziemā 120, -euro mēnesī;Nekustāmā īpašuma nodoklis 400, - euro gadā.
Tuvumā bezmaksas autostāvvietas.

Продается комерческие помещения на 1-ом этаже многоквартирного дома.
Пригодны для размещения магазина, кафе, салонов и др.
Помещения состоят из торгового зала площадю 34, 3 кв. м и ряда подсобных помещений.
Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Pilsēta/pagasts: Jelgava
Iela: Uzvaras iela 3
Platība: 96.90 m²
Kadastra numurs: 090000501111046
Tālrunis: (+371)28-64-***
Vieta:Jelgava un raj.
Veikali,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 95 000 €, Foto
Veikali,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 95 000 €, Foto
Veikali,  Jelgava un raj. Jelgava, cena 95 000 €, Foto
Cena: 95 000 € (980.39 €/m²) Datums: 01.05.2026 09:33