SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Restorāni, kafejnīcas, ēdnīcas / Rīga / Centrs
Īpašnieks Pārdod telpas piemērotas restorāna, sporta kluba, deju zāles, hosteļa, medicīnas(skaistumkop šanas) kabineta, veikala vai jebkura cita darbības profila izmantošanai. 340, 4 kuras var palielināt līdz pat 518, 7 kv. m. Pērkot 518 kv. m. tiks piešķirta atlaide 15%. Telpas izvietotas trijos līmeņos. Elektrība, ūdens, gāze, kanalizācija, autonomā gāzes apkure, 2 saunas. Pastāv iespēja pārveidot par vairākiem dzīvokļiem ar atsevišķu ieeju no tikko restaurētas kāpņu telpas. Autostāvvieta pagalmā.
ss. lv
ATBILDĒŠU TIKAI UZ ZVANIEM . VAR ZVANĪT ARĪ UZ WHATSAPP
Pilsēta, rajons: Rīga
Pilsēta/pagasts: centrs
Iela: Blaumaņa 8
Platība: 340 m²
Tālrunis: (+371)29-69-***
Vieta:Rīga
Restorāni, kafejnīcas, ēdnīcas,  Rīga Centrs, cena 339 990 €, Foto
Cena: 339 990 € (999.97 €/m²) Datums: 22.04.2026 14:33