SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Ražošanas telpas / Ventspils un raj. / Ventspils
Pārdodu.

Ražošanas bāze
ar zemes gabalu, piebraucamo ceļu,
Betona laukums.
Slēgta teritorija.
Kopēja platība 420m2
Darbnīca 120m2
ar augstiem griestiem,
noliktavas un
saimniecības telpas,
divas lielas garāžas.
Zeme īpašumā 0, 6ha.
Iespējama maiņa.

Продам производственные
помещения, общая площадь 410м2.
Цех 120м2 высота потолка 6 м, гаражи
для грузовой техники
с ямой.
Складские и хозяйственные помещения .
Бетонная площадка, подъездная дорога 650м2
Земля в собственности 0, 6га
Возможен обмен.
Торг уместен.
Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Ventspils
Iela: Galdnieki
Platība: 410 m²
Tālrunis: (+371)29-25-***
Vieta:Ventspils un raj.
Ražošanas telpas,  Ventspils un raj. Ventspils, cena 65 500 €, Foto
Cena: 65 500 € (159.76 €/m²) Datums: 12.05.2026 14:34