|
||||||||||||||||||
Сдается в аренду производственное помещение площадью 600м2 (при необходимости, возможно больше).
Общая площадь здания 2267 м2. Имеются бытовые и офисные помещения, места для стоянки автомашин. Электроэнергия 100кВт, водопровод, канализация, охранная сигнализация. Имеется возможность взять в аренду следующее оборудование : - роторная дробилка - шнековые мешалки V=4m3, 2 шт. - транспортерные ленты - погрузчик 1.5т - бобкет - компрессор - оборудование для запаивания кромки мешков - бетономешалка Поселок Plakanciems “Jaunpļavas” Nomai pieejams ražošanas telpas ar platību 600 m² (nepieciešamības gadījumā iespējama lielāka platība). Ēkas kopējā platība 2267 m². Pieejamas sadzīves un biroja telpas, kā arī autostāvvieta. Elektroapgāde 100 kW, ūdensvads, kanalizācija, apsardzes signalizācija. Ir iespēja nomāt šādu aprīkojumu: - rotora drupinātājs - skrūvju maisītāji V = 4 m³, 2 gab. - konveijera lentes - iekrāvējs 1, 5 t - Bobcat - kompresors - iekārta maisu malu aizkausēšanai - betona maisītājs Plakanciema ciems “Jaunpļavas”
Cena: 900 €/mēn. (1.50 €/m²)
Datums: 14.05.2026 12:00
|
||||||||||||||||||
|